274
269
226

Serwisant instalacji klimatyzacji i wentylacji

GD Profesja SC

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.10.2018 00:00

Opis stanowiska

Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi konserwacji instalacji klimatyzacji i wentylacji na obiektach wielkopowierzchniowych na terenie całej Polski.

Zakres Obowiązków
diagnozowanie i naprawianie usterek instalacji klimatyzacji i wentylacji,

Wymagania

min. 3-letnie doświadczenie w serwisie klimatyzacji i wentylacji,
stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3m,
dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
prawo jazdy kategorii B,
mile widziane: uprawnienia G1, G2, f-gazowe, certyfikaty branżowe, certyfikat do obsługi podestów ruchomych,

Oferujemy

umowa o pracę,
wynagrodzenie stałe + nadgodziny, dodatki za dyżur serwisowy, diety,
narzędzia: samochód służbowy, telefon, komputer lub tablet z dostępem do internetu LTE.

12 357 37 76