273
278
280
226

Serwisant agregatów chłodniczych

Hi-M Solutek Poland Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie

Ważna do: 31.12.2022 00:00

Opis stanowiska

• samodzielna diagnostyka i naprawa agregatorów chłodniczych
• dokonywanie przeglądów technicznych oraz bieżącej konserwacji istniejących instalacji i systemów, usuwanie awarii

Wymagania

• doświadczenie w branży klimatyzacji lub naprawie i instalacji agregatorów chłodniczych
• język angielski- komunikatywny
• kwalifikacje zawodowe (licencje SEP, Certyfikat F-gas mile widziany )
• prawo jazdy kategorii B obowiązkowe
• dyspozycyjność do delegacji od 2-4 razy w roku

Oferujemy

• stabilną pracę na pełen etat, umowę o pracę
• rozwój zawodowy poprzez szkolenia
• międzynarodowe środowisko pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• dofinansowanie do posiłków
• karta Multisport
• prywatna opieka medyczna Medicover
• brak rutyny
• praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00

Prosimy o wysyłanie aplikacji w języku angielskim.

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

+48572431690