273
278
226
280

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY BRANŻY HVAC

Erkul Importer Cooper&Hunter

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 20.12.2023 00:00

Opis stanowiska

1. Realizacja planów sprzedaży
2. Prowadzenie spotkań handlowych oraz negocjacji
3. Działalność prezentacyjna i szkoleniowa
4. Aktywne uczestnictwo w imprezach targowych
5. Pozyskiwanie nowych Klientów
6. Tworzenie i nadzór bazy danych Klientów
7. Wsparcie techniczne Klientów
8. Prowadzenie dokumentacji handlowej, ofertowej i poofertowej

Wymagania

1. Doświadczenie na podobnym stanowisku w Branży HVAC
2. Obsługa klientów B2B w rynku inwestycyjnym i dystrybucyjnym
3. Kontrola i realizacja planowanego budżetu sprzedaży
4. Zdolności analityczne
5. Silna samodyscyplina i zdolności organizacyjne
6. Prawo jazdy

Oferujemy

1. Atrakcyjne warunki pracy, motywacyjny system wynagrodzenia
2. Umowa o pracę
3. Narzędzia pracy : samochód, komputer, telefon
4. Możliwości odbywania szkoleń
5. Dynamiczne środowisko pracy sprzyjające rozwojowi osobistemu i zawodowemu
6. Miła atmosfera pracy w energicznym zespole

CV należy przesłać na adres jordan.buss@erkul.pl
Na zgłoszenia czekamy do 20.12.2023r.
Zastrzegamy sobie możliwość odezwania się do wybranych kandydatów.
Aplikując na opublikowaną przez nas ofertę pracy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z następującą klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Erkul Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).wa

795009406