274
276
226

Regionalny Koordynator Handlowy

Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Poznań, Wielkopolskie

Ważna do: 31.12.2020 00:00

Opis stanowiska

Zadania:
- Realizacja celów sprzedażowych oraz zarządzanie zespołem handlowym.
- Budowanie trwałych relacji z klientami i handlowcami.
- Rozwiązywanie technicznych kwestii klientów i handlowców.
- Wsparcie techniczne Działu Sprzedaży w realizacji jego celów.
- Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy.
- Pozyskiwanie nowych klientów i kontraktów.

Wymagania

- Doświadczenie w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.
- Znajomość asortymentu oraz zagadnień związanych z klimatyzacją i wentylacją.
- Znajomość rynku i branży HVAC.
- Zmysł techniczny.
- Łatwość nawiązywania kontaktów.
- Dokładność i sumienność.
- Pozytywne nastawienie.
- Prawo jazdy kat. B.
- Umiejętność organizacji własnej pracy i chęć rozwoju.

Oferujemy

- Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy.
- Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę oraz pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenie grupowe).
- Dobrą atmosferę wewnątrz zgranego zespołu.
- Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
- Niezbędne dla wykonywanej pracy narzędzia (samochód, komputer, telefon).

+48885045011