265
226
269

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy Pompy Ciepła

LEBO recruitment HVACR

Ważna do: 28.02.2021 00:00

Opis stanowiska

Szukamy dwóch osób
jedną na region centralny (woj. wielkopolskie / łódzkie / mazowieckie)
- drugą na region wschodni (woj. podlaskie, lubelskie, podkrapackie)

Zadania:
• Rozwijanie sprzedaży pomp ciepła posiadanych w ofercie firmy, poprze budowę sieci dystrybucyjnej i w oparciu o istniejących i nowych klientów
• Odpowiedzialność za realizację przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie;
• Bezpośrednie kontakty z klientami – aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy), poszukiwanie projektów inwestycyjnych
• Doradztwo techniczne dla naszych Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie pom ciepła we współpracy z działem projektowym;
• Udział w procesach negocjacji handlowych, podpisywanie umów
• Koordynacja procesu realizacji zamówień
• Udział w prowadzeniu szkoleń produktowych

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe, techniczne
• Doświadczenie w sprzedaży podobnych urządzeń w branży grzewczej
• Potwierdzona skuteczność handlowa
• Prawo jazdy kat B i zdolność do codziennego prowadzenia samochodu
• Wysokie predyspozycje handlowe (komunikatywność, umiej prezentacji siebie i produktu, umiej samodzielnego docierania do klientów i projektów inwestycyjnych, wysoka orientacja na cel i skuteczność zamykania sprzedaży)
• Doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność w planowaniu czasu pracy (praca odbywa się w zadaniowym czasie pracy)
• Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów

Oferujemy

•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym + prowizja kwartalna zależna od wyników realizacji budżetu•Wysoką samodzielność i możliwość wykonywania pracy w zadaniowym czasie pracy•Nowoczesne i wygodne narzędzia pracy (samochód marki Toyota z możliwością wykorzystania do celów prywatnych

508070166