265
269

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy na terenie województwa małopolskiego

Clima Gold

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 25.01.2018 13:18

Opis stanowiska

• Utrzymywanie kontaktów z projektantami i wykonawcami branży sanitarnej,
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
• Dobór urządzeń i przygotowywanie ofert handlowych,
• Realizacja planów sprzedaży,
• Doradztwo techniczne.
• Współpraca i wsparcie Działu Marketingu.

Wymagania

• Ukończone studia wyższe – kierunkowe (branża HVAC),
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomość branży oraz rynku,
• Komunikatywność,
• Czynne prawo jazdy kat. B,
• Znajomość j. angielskiego,
• Mile widziana znajomość innego j. obcego.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiągniętymi wynikami sprzedaży,
• Możliwość poszerzania kompetencji zawodowych,
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz indywidualnego rozwoju.

501939638