274
276
226

Przedstawiciel Handlowy

Dospel sp.z o.o.

Ważna do: 31.05.2021 00:00

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
• pozyskiwanie nowych Klientów i opieka nad nimi
• nawiązywanie kontaktów i negocjowanie warunków współpracy z Klientami
• współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży
• utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy
• wyszukiwanie potencjalnych klientów biznesowych dla oferowanych produktów oraz usług
• podejmowanie wyzwań dotarcia do osób decyzyjnych na wyższych szczeblach zarządzania biznesem
• śledzenie trendów w branży, działań konkurencji i rozwijanie solidnej wiedzy o rynku
• organizacja pracy i ścisła współpracę z działem sprzedaży oraz marketingu przy realizacji kampanii marketingowych
• tworzenie i realizacja rocznych planów sprzedaży firmy – pod kątem przychodu i marży sprzedażowej
• nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy
• realizacja założonych planów sprzedaży na kraje eksportowe
• zarządzanie operacyjne sprzedażą w celu osiągania odpowiednich celów sprzedażowych
• budowanie relacji z kluczowymi klientami

Wymagania

Wymagania:
• współpraca na zasadzie prowadzenia własnej działalności gospodarczej – warunek konieczny
• biegła znajomość języka czeskiego, mile widziana znajomość dodatkowego języka np. angielskiego
• mile widziana znajomość rynku i branży
• mile widziane wykształcenie i doświadczenie w obszarze sprzedaży
• silna motywacja do działania i nastawienie na realizację celów
• wysokie zdolności myślenia strategicznego, planowania, przewidywania i organizowania
• zorientowanie na osiąganie celów poparte dotychczasowymi wynikami
• umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
• wysoka kultura osobista oraz etyczne podejście do pracy
• ważne prawo jazdy kat. B
• umiejętność działania pod presją czasu
• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków
• bardzo dobra samoorganizacja
• dyspozycyjność, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

Oferujemy:
• możliwość awansu społecznego lub faktycznego w hierarchii biznesowej
• wpływ na działanie przedsiębiorstwa
• wsparcie współpracowników z innych obszarów/działów
• wysokie wynagrodzenie stałe jak i prowizyjne
• wysokiej klasy narzędzia pracy - auto służbowe marki BMW
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• współpracę na zasadzie prowadzenia własnej działalności gospodarczej
• opiekę medyczną

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Gren Fox S.A. z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Informujemy, że Administratorem danych jest Gren Fox S.A w Częstochowie przy ul. Głównej 188. Dane przetwarzane są dla potrzeb procesu rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, żądania usunięcia, przeniesienia ich oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Gren Fox S.A. nie będzie przekazywać danych innym podmiotom. Dane będą przechowywane nie dłużej, niż jest to niezbędne dla przeprowadzenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

+48 (34) 370 30 00