226
276

Projektant wentylacji HVAC

Grupa MSP Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 30.04.2022 00:00

Opis stanowiska

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Projektant Wentylacji HVAC

ZAKRES OBOWIĄCKÓW:
• projektowanie systemów wentylacji bytowej i pożarowej
• opcjonalnie projektowanie systemów grzewczo-chłodniczych
• opracowywanie projektów technicznych, przetargowych i wykonawczych zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami
• współpraca i koordynacja projektów z pozostałymi zespołami branżowymi

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe
• kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość programów kreślarskich AutoCAD i VENTPACK
• znajomość programu Revit MEP
• umiejętność pracy w zespole
• rzetelność i zaangażowanie w pracy

MILE WIDZIANE:
• uprawnienia budowlane do projektowania i prowadzenia robót bez ograniczeń w zakresie instalacji sanitarnych
• znajomość języka angielskiego
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia
• możliwość rozwoju zawodowego
• przyjazną atmosferę pracy
• ciekawe projekty
• wzrost wyzwań wraz ze wzrostem doświadczenia

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: kariera@grupamsp.pl

22 487 88 08