265
226
269

Projektant/projektantka instalacji HVAC

Polski Komfort Sp. z o.o.

Piaseczno, Mazowieckie

Ważna do: 28.02.2022 00:00

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie projektów instalacji ogrzewania nadmuchowego, wentylacji i klimatyzacji, nadzór autorski nad poprawnością wykonania instalacji jak również koordynację pracy grup instalatorów w zakresie wykonywania prac instalacyjnych i serwisowych. Do obowiązków należeć będzie również bezpośredni kontakt z inwestorami w celu wykonania projektu i uzgodnienia warunków montażu.

Wymagania

umiejętność samodzielnego projektowania instalacji HVAC dla małych i średnich budynków mieszkalnych i komercyjnych
posiadane uprawnień budowlanych do projektowania instalacji będzie dodatkowym atutem
znajomość prawa budowlanego w zakresie instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych będzie dodatkowym atutem,
sprawne poruszanie się w środowisku CAD,
prawo jazdy,
zdolności interpersonalne do pracy bezpośrednio z klientami firmy,
gotowość do jednodniowych wyjazdów służbowych,
gotowość do pracy na budowie (nadzór, koordynacja),

Oferujemy

samodzielne stanowisko, dużą niezależność i swobodę w podejmowani decyzji
możliwość poznania wszystkich etapów powstawania instalacji: koncepcja – projekt – instalacja – eksploatacja,
pracę w stabilnej firmie w zgranym zespole, umowę o pracę
elastyczny czas pracy, atrakcyjne warunki zatrudnienia,
praktyczne rozwijanie umiejętności projektowych oraz wykonawczych,
kontakt z nowoczesnymi technologiami,

+48.501585061