226
269

Projektant instalacji sanitarnych z uprawnieniami

AWENT Wójcik Andrzej

Tarczyn, Mazowieckie

Ważna do: 30.09.2018 00:00

Opis stanowiska

Biuro projektów instalacji sanitarnych AWENT specjalizuje się w opracowywaniu
projektów budowlanych i wykonawczych instalacji wentylacji, ogrzewania,
chłodzenia oraz wod-kan dla obiektów biurowych i przemysłowych.
Poszukujemy osób na stanowisko samodzielnego projektanta instalacji HVAC
Zakres obowiązków:
- kierowanie zespołem projektowym
- sporządzanie i sprawdzanie rysunków instalacji HVAC oraz wod-kan
- sporządzanie koncepcji projektów
- uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych
- inwentaryzacje stanu istniejącego na budowie
- koordynacja projektów

Wymagania

- uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w zakresie instalacji sanitarnych
- dobra znajomość programów obliczeniowych z branży sanitarnej
- umiejętność kierowania zespołem
- dyspozycyjność
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- minimum dwa lata doświadczenia przy sporządzaniu projektów z zakresu instalacji sanitarnych
- wykształcenie wyższe o kierunku instalacje sanitarne, specjalizacja HVAC
- dobra znajomość programu Autocad oraz Bricscad

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę
- możliwość uczestnictwa i dalszego zdobywania doświadczenia przy sporządzaniu projektów instalacji sanitarnych dla budynków biurowych i przemysłowych
- pracę z zespołem doświadczonych projektantów

604102235