265
269

Projektant instalacji sanitarnych lub samodzielny asystent projektanta.

AWENT Wójcik Andrzej

Tarczyn, Mazowieckie

Ważna do: 31.01.2018 00:00

Opis stanowiska

Biuro projektów instalacji sanitarnych AWENT specjalizuje się w opracowywaniu
projektów budowlanych i wykonawczych instalacji wentylacji, ogrzewania, chłodzenia oraz wod-kan dla obiektów biurowych (fit out) i przemysłowych.
Poszukujemy osób na stanowisko projektanta lub asystenta projektanta instalacji HVAC
Zakres obowiązków:
- sporządzanie rysunków instalacji wentylacji w programach 3D
- obsługa programów obliczeniowych AUDYTOR OZC, C.O., H2O
- sporządzanie opisów technicznych
- generowanie specyfikacji materiałowych do projektu
- sporządzanie schematów instalacji chłodniczych, wentylacyjnych, grzewczych

Wymagania

Wymagania dla kandydata:
- dobra znajomość programów WORD i EXCEL
- dobra znajomość programów obliczeniowych AUDYTRO OZC, C.O., H2O
- dobra znajomość programu Autocad lub Bricscad
- umiejętność rysowania w programie Autocad za pomocą skrótów klawiaturowych

Oferujemy

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę
- miejsce pracy: Komorniki koło Tarczyna
- możliwość uczestnictwa przy sporządzaniu projektów dla budynków biurowych tzw. FIT OUT
- możliwość poznawania technologii przemysłowych i projektowania pod te technologie instalacji HVAC
- pracę w zgranym i ciekawym zespole u boku doświadczonych projektantów
Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą czekamy na Twoją aplikację pod adresem mailowym
andrzej.wojcik@awent.pl
lub kontakt pod numerem telefonu 604 102 235

604102235