274
276
226

Projektant Instalacji Sanitarnych

Cool Pro Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.12.2022 00:00

Opis stanowiska

projektowanie sieci i instalacji sanitarnych,

przygotowywanie rysunków i schematów instalacji sanitarnych,

prowadzenie uzgodnień technicznych i projektowych,

spotkania z klientami/inwestorami podczas procesu projektowego,

kontakt z dostawcami i producentami elementów użytych do budowy systemów,

współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji projektu.

Wymagania

wykształcenie wyższe kierunkowe,

uprawnienia projektowe do projektowania w zakresie instalacji sanitarnych,

doświadczenie na stanowisku,

zaangażowanie, kreatywność i dobra organizacja pracy,

umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie

możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji

niezbędne narzędzia pracy

wsparcie kadry kierowniczej

Aplikując bezpośrednio poprzez "Aplikuj" prosimy o podawanie swojego adresu mailowego.

atrakcyjne wynagrodzenie

797748180