226
276

Projektant Instalacji Sanitarnych

H&M Biuro Projektow Miroslaw Pandelidis

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 01.12.2021 00:00

Opis stanowiska

Zatrudnimy projektantów instalacji sanitarnych

Dla kogo: absolwenci kierunku Inżynieria Środowiska, projektanci wewnętrznych instalacji sanitarnych

Zakres obowiązków: projektowanie wewnętrznych instalacji sanitarnych (ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja, inst. wodno- kanalizacyjne, inst. gazowe) oraz sieci przyłączeniowych.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Lokalizacja: Wrocław, ul. J. Kukuczki 5/22

Kontakt: hm@hm.wroc.pl

Wymagania

Wymagane doświadczenie: minimum 2 lata doświadczenia w

projektowaniu instalacji sanitarnych, znajomość oprogramowania branżowego

(Autocad, InstalSystem, Ventpack etc.). Mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy

Wymiar czasowy: 1 etat, umowa o pracę

Wynagrodzenie: do negocjacji (zależne od posiadanych kwalifikacji)

500353863