265
269
226

Projektant Instalacji Sanitarnych

ARTEC Projekt Sp. z o.o.

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 28.02.2018 00:00

Opis stanowiska

- Projektowanie instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji, wody i kanalizacji obiektów kubaturowych i inwestycji liniowych
- Wspomaganie w zakresie prowadzonych projektów budowlanych i zadań inwestycyjnych
- Przygotowywanie prezentacji, raportów i analiz

Wymagania

- Doświadczenie min. 3 lata przy projektowaniu instalacji HVAC, instalacji wod-kan, gazowych, ciepłowniczych
- Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji sanitarnych
- Dobra znajomość programu Audytor OZC, CO lub H2O
- Biegła znajomość j. angielskiego
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Pełen etat
- Umowę o pracę
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

225758043