290
295
226
293

Projektant instalacji HVAC

VENTIX Sp. z o. o.

Jaworzno, Śląskie

Ważna do: 22.08.2024 00:00

Opis stanowiska

Szukasz ambitnych, aranżujących projektów? Sposobu na rozwój własnych umiejętności?
Dobrze trafiłeś!
Jesteśmy prężnie działającą firmą na rynku HVAC. Nasza nowa siedziba w nowoczesnym biurowcu, znajduje się w dogodnej lokalizacji, 3 min do zjazdu na S1 oraz na A4.
Praca w Ventix to nie tylko wynagrodzenie, ale i spełnienie!
Aktualnie poszukujemy do Naszego zespołu Projektanta instalacji HVAC

Opis stanowiska:

*Prowadzenie prac projektowych,
*Kierowanie pracą asystentów,
*Wykonanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych,
*Przygotowanie dokumentacji technicznej,
*Współpraca z działem realizacji firmy,
*Nadzór na budowach.

Wymagania

Niezbędne:
*Wykształcenie wyższe kierunkowe,
*Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
*Umiejętność kierowania zespołami pracowniczymi,
*Prawo jazdy kat. B,
*Obsługa komputera, pakietu MS Office,

Mile widziane:
*Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, cieplnych, wentylacyjnych i gazowych,
*Umiejętność kosztorysowania,
*Samodzielność, umiejętność organizowania pracy komunikatywność.

Oferujemy

*Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, kreatywnym zespole,
*Atrakcyjne wynagrodzenie (nawet 11 tys. brutto), opieka medyczna,
*Możliwość rozwoju osobistego, zdobycia doświadczenia,
*Niezbędne narzędzia pracy,
*Udział w szkoleniach, kursach i konferencjach branżowych,
*Przyjazną atmosferę.

Nie zwlekaj z decyzją, zmień życie zawodowe na lepsze, wyślij już dziś swoje CV, czekamy właśnie na Ciebie!

Do zobaczenia!

506277941