265
226
269

Projektant Instalacji HVAC

PROBON.PL Sp. z o.o. Sp.k.

Tarczyn, Mazowieckie

Ważna do: 31.03.2019 00:00

Opis stanowiska

• Wykonywanie projektów branży sanitarnej z zakresu: chłodnictwa(układy glikolowe, woda lodowa, instalacje czynników chłodniczych) i wentylacji
• Uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów technicznych klienta na każdym etapie realizacji projektów
• Przygotowanie i analiza techniczna dokumentacji oraz specyfikacji materiałowej

Wymagania

• Ukończone studia techniczne wyższe w zakresie instalacji sanitarnych
• Znajomość oprogramowania branżowego: AutoCAD
• doświadczenie zawodowe-3lata ( projektant)/ asystent projektanta w trakcie studiów
• samodzielność
• umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej
• elastyczność i umiejętność pracy w zespole
• samodyscyplina
• kreatywność

Oferujemy

• w codziennej pracy pełen pakiet narzędzi podstawowych i specjalistycznych (telefon, komputer wraz z oprogramowaniem)
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży chłodnictwa przemysłowego
• realną możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
• przyjazną atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia: 3500-6000,00 PLN netto, w zależności od stopnia samodzielności
Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: biuro@probon.pl

222925239