274
269
226

Projektant instalacji HVAC

WN-PROJEKT

Gliwice, Śląskie

Ważna do: 22.12.2018 00:00

Opis stanowiska

Projektowanie instalacji wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, źródeł ciepła i gazu.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne
- umiejętność projektowania instalacji hvac
- znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych i norm branżowych
- znajomość oprogramowania autocad, instal-soft, ms office
- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Oferujemy

- prace w młodym, dynamicznym zespole, przy ciekawych projektach
- przyzwoite wynagrodzenie
- samodzielność przy realizacji zadań

+ 48 534 085 250