226
276

PROJEKTANT INSTALACJI CHŁODNICZYCH

DTH Selection

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Ważna do: 29.09.2018 00:00

Opis stanowiska

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach
technical sales & engineering.

Naszym klientem jest spółka z kapitałem zagranicznym będąca dostawcą kompletnych systemów chłodnictwa komercyjnego. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska:
- projektowanie instalacji chłodnictwa komercyjnego wraz z elementami instalacji elektrycznych i automatyki,
- wsparcie projektów klimatyzacji, wentylacji i odzysku ciepła,
- przygotowywanie wycen i kalkulacji ofertowych,
- realizowanie zamówień w zakresie prowadzonych projektów,
- ocena zgodności realizacji, odbiory, odbiory UDT,
- doradztwo techniczne dla klientów oraz wsparcie Zespołów w tym zakresie,
- kontakt i negocjacje z dostawcami oraz klientami,
- współpraca z Dyrektorem Technicznym,
- raportowanie zgodne ze standardami przyjętymi w Grupie.

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenia w branży urządzeń chłodniczych
- doświadczenie w zakresie zarządzania projektami instalacji chłodniczych,
- umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- znajomość AutoCad,
- chęć rozwoju, zaangażowanie w realizację celów
- komunikatywność i proaktywność w działaniu,
- mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy

- konkurencyjne warunki zatrudnienia
- umowa o pracę i szeroki pakiet benefitów
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
- niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres m.wappa@dth-selection.pl.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

530270500