226
269

Projektant/Asystent Projektanta instalacji sanitarnych

mprojekty.pl B. Olejnik, M. Olejnik Spółka Jawna

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.01.2023 00:00

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura poszukujemy obecnie kandydatów do pracy.

na stanowiska:
- Projektant instalacji mechanicznych i sanitarnych,
- Asystent Projektanta instalacji mechanicznych i sanitarnych.

w specjalnościach:
- instalacje wodociągowe i kanalizacyjne,
- instalacje grzewcze, węzły cieplne, kotłownie, instalacje chłodnicze,
- instalacje wentylacji i klimatyzacji

Zakres obowiązków – Projektant:
- samodzielne prowadzenie projektów od fazy koncepcji projektowej do fazy projektu wykonawczego,
- współpraca i kierowanie pracą zespołu projektowego, delegowanie zadań,
- koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów,
- współpraca z zewnętrznymi branżowymi biurami projektowymi (architektura, konstrukcja instalacje elektryczne) w zakresie koordynacji projektów,
- reprezentowanie firmy na spotkaniach z partnerami i firmami zewnętrznych w zakresie wykonywanych projektów,
- udział w spotkaniach i naradach koordynacyjnych w trakcie opracowywania projektu i podczas budowy,

Zakres obowiązków – Asystent Projektanta:
- praca w zespole projektantów instalacji sanitarnych/HVAC,
- opracowywanie powierzonych części/etapów projektu w ścisłej współpracy z projektantem prowadzącym projekt,
- samodzielne opracowywanie mniej skomplikowanych projektów w konsultacji z Głównym Projektantem,

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec Kandydata:
- wykształcenie minimum wyższe inżynierskie,
- znajomość przepisów i Norm obejmujących zagadnienia związane budownictwem, w szczególności: Prawo Budowlane, Warunki Techniczne, Postępowanie Administracyjne,
- dobra znajomość oprogramowania AutoCad, MS Office,
- dobra znajomość oprogramowania inżynierskiego Audytor OZC, CO, H2O,
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność w projektowaniu,

Dodatkowymi atutami będą:
- kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Projektant/Asystent projektanta,
- uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie
instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
- znajomość i posługiwanie się oprogramowaniem BIM/Revit,
- dyspozycyjność – możliwość pracy w nadgodzinach,
- znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:
- zatrudnienie w formie umowy o pracę (etat),
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego,
- pakiet usług medycznych dla pracownika i najbliższej rodziny (małżonek, dzieci),
- pracę w zespole młodych, doświadczonych inżynierów,
- pracę przy ciekawych i bardzo zróżnicowanych projektach,
- możliwość uzyskania stażu zawodowego niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych,
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Siedziba i biuro naszej firmy naszej firmy znajduje się w dzielnicy Wawer (bliski) i jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy.
Dojazd autobusami 119, 142, 213, 219, 305, 702. Na terenie firmy posiadamy bezpłatny parking dla pracowników.

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana podjęciem pracy w naszym biurze, prosimy o przesłanie CV na adres: michal.olejnik@mprojekty.pl
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez mprojekty.pl B. Olejnik, M. Olejnik Spółka Jawna dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

+48601306162