265
269
226

projektant / asystent projektanta instalacji sanitarnych

QS-TECH

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 28.02.2018 00:00

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- opracowywanie dokumentacji projektowej w pełnym zakresie instalacji mechanicznych (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie i chłodzenie itp.) we wszystkich rodzajach budynków samodzielnie lub pod nadzorem doświadczonych projektantów

- współpraca z innymi branżami projektowymi

Wymagania

Wykształcenie
- wyższe kierunkowe: - inżynieria środowiska - instalacje wentylacji, klimatyzacji, ogrzewnictwa i wod-kan
- uprawnienia budowlane w zakresie instalacji i sieci sanitarnych do projektowania - mile widziane

Umiejętności:
- znajomość technik i narzędzi komputerowych wspomagających projektowanie : Autocad, MS Office, Audytor OZC, Carrier HAP E20-II, InstalSoft
- wymagana znajomość REVIT
- znajomość języków obcych: angielski co najmniej na podstawowym poziomie

Oferujemy

Praca w młodym niepalącym zespole
Możliwość uzyskania uprawnień projektowych
Płaca uzależniona od poziomu wiedzy i zaangażowania
Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez praktyczne zastosowanie wiedzy zdobytej na studiach

606246622