274
276
226

Product Manager (Pompy Ciepła, VRF)

DTH Selection

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.07.2018 00:00

Opis stanowiska

Naszym klientem jest globalny producent urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Zarzadzanie podległą grupą produktów – pompy
ciepła, VRF.
- Kontakty z zagranicznymi zakładami
produkcyjnymi.
- Tworzenie i wdrażanie strategii wizerunkowych.
- Przygotowywanie od strony merytorycznej
materiałów marketingowych.
- Wspieranie działu handlowego w zakresie
sprzedaży powierzonej grupy produktów.
- Rozwiązywanie nietypowych zagadnień
technicznych.
- Rozpatrywanie zgłoszeń gwarancyjnych

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, techniczne, w obszarze
inżynierii środowiska lub pokrewne.
- Znajomość zagadnień technicznych związanych z
pompami ciepła oraz VRF.
- Dobra znajomość języka angielskiego
umożliwiająca kontakt z zagranicznymi zakładami
- Znajomość MS Office.
- Dokładność, systematyczność, zaangażowanie w
powierzone zadania.
- Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Firma Oferuje:

- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o
pracę.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Wszelkie niezbędne narzędzia pracy.
- Udział w branżowych szkoleniach.
- Pakiet medyczny oraz karta multisport.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres rekrutacja@dth-selection.pl

530270500