226
269

Product Manager ds. fotowoltaiki (PV)

LEBO recruitment HVACR

Gdańsk, Pomorskie

Ważna do: 31.01.2021 00:00

Opis stanowiska

Główne zadania:

Kreowanie i wsparcie rozwoju produktów w zakresie fotowoltaiki
Doradztwo techniczne w zakresie fotowoltaiki, ofertowanie i negocjowanie warunków współpracy z dostawcą
Wsparcie techniczne dla struktury handlowej
Wdrożenia produktowe
Prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów i własnej struktury sprzedaży oraz wsparcie działań marketingowych;
Bieżące kontakty z dostawcami i producentami w zakresie rozwijania asortymentu
Współpraca z osobami decyzyjnymi w zakresie rozwijania gamy asortymentu oferowanego przez firmę
Analiza konkurencji

Wymagania

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: OZE/ elektryka/ energetyka i pokrewne)
Doświadczenie i znajomość zagadnień zw. z OZE
Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
Prawo jazdy kat B i zdolność do codziennego prowadzenia samochodu
Predyspozycje osobowościowe jak: komunikatywność, umiej. prezentacji siebie i produktu, umiej. Trenerskie; nastawienie na cel, samodzielność
Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów

Oferujemy

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym i systemem premiowym zależnym od realizacji celów;
Stabilne zatrudnienie w bardzo dynamicznej i otwartej na rynkowe możliwości firmie;
Wysoką samodzielność i możliwość samodzielnej organizacji pracy w zadaniowym systemie czasu pracy;
Nowoczesne i wygodne narzędzia pracy (samochód marki Toyota z możliwością wykorzystania do celów prywatnych; laptop, telefon komórkowy, dostęp do nowocześnie wyposażonego biura)
Stały dostęp do wiedzy technicznej i szkoleń
Ciekawe programy motywacyjne
Życzliwą i przyjazną atmosferę pracy i dynamiczny, zmotywowany zespół współpracowników
Systematyczne szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności osobiste
Możliwość dofinansowania nauki na studiach czy dodatkowych kursach zawodowych
Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń: grupowego PZU i medycznego Medicover
Karty sportowe Benefit Systems
Pakiet świadczeń socjalnych
Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, w którym Pracodawca odprowadza 3,5% wartości wynagrodzenia brutto na indywidualne konto emerytalne Pracownika w PZU

508070166