274
269
226

PRODUCT MANAGER DS. FOTOWOLTAIKI (PV)

LEBO recruitment HVACR

Gdańsk, Pomorskie

Ważna do: 28.11.2020 00:00

Opis stanowiska

LEBO recruitment dla swojego Klienta lidera w branży HVACR w związku z dynamicznym rozwojem szuka kandydatów na stanowisko :

Lokalizacja: Trójmiasto, woj. pomorskie

Główne zadania:
• Kreowanie i wsparcie rozwoju produktów w zakresie fotowoltaiki
• Doradztwo techniczne w zakresie fotowoltaiki, ofertowanie i negocjowanie warunków współpracy z dostawcą
• Wsparcie techniczne dla struktury handlowej
• Wdrożenia produktowe
• Prowadzenie szkoleń technicznych dla klientów i własnej struktury sprzedaży oraz wsparcie działań marketingowych;
• Bieżące kontakty z dostawcami i producentami w zakresie rozwijania asortymentu
• Współpraca z osobami decyzyjnymi w zakresie rozwijania gamy asortymentu oferowanego przez firmę
• Analiza konkurencji

Wymagania

Wymagania
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: OZE/ elektryka/ energetyka i pokrewne)
• Doświadczenie i znajomość zagadnień zw. z OZE
• Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
• Prawo jazdy kat B i zdolność do codziennego prowadzenia samochodu
• Predyspozycje osobowościowe jak: komunikatywność, umiej. prezentacji siebie i produktu, umiej. Trenerskie; nastawienie na cel, samodzielność
• Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów

Oferujemy

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym i systemem premiowym zależnym od realizacji celów;
• Stabilne zatrudnienie w bardzo dynamicznej i otwartej na rynkowe możliwości firmie;
• Wysoką samodzielność i możliwość samodzielnej organizacji pracy w zadaniowym systemie czasu pracy;
• Nowoczesne i wygodne narzędzia pracy (samochód marki Toyota z możliwością wykorzystania do celów prywatnych; laptop, telefon komórkowy, dostęp do nowocześnie wyposażonego biura)
• Stały dostęp do wiedzy technicznej i szkoleń
• Ciekawe programy motywacyjne
• Życzliwą i przyjazną atmosferę pracy i dynamiczny, zmotywowany zespół współpracowników
• Systematyczne szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności osobiste
• Możliwość dofinansowania nauki na studiach czy dodatkowych kursach zawodowych
• Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń: grupowego PZU i medycznego Medicover
• Karty sportowe Benefit Systems
• Pakiet świadczeń socjalnych
• Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego, w którym Pracodawca odprowadza 3,5% wartości wynagrodzenia brutto na indywidualne konto emerytalne Pracownika w PZU

508070166