265
269
226

PRACOWNIK PRODUKCJI KANAŁÓW WENTYLACYJNYCH

Gepro Sp. z o.o.

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 15.08.2019 08:42

Opis stanowiska

Praca na produkcji przy wykonywaniu kanałów i kształtek prostokątnych.

Wymagania

- mile widziane doświadczenie przy produkcji kanałów wentylacyjnych
- sumienność
- dokładność
- punktualność
- bez nałogów
- niekaralność

Oferujemy

- umowa o pracę po okresie próbnym
- miłą atmosferę w młodym zespole

Bardzo proszę o przesyłanie CV na adres:
kinga.karcz@gepro.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GEPRO Sp. z o.o. z siedzibą w Modlnicy, ul. Przy Forcie 4, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest GEPRO Sp. z o.o. z siedzibą w Modlnicy, ul. Przy Forcie 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

880102104