226
269

Pracownik do Działu Konstrukcyjnego / Konstruktor

Clima Gold Sp. z o.o.

Rumia, Pomorskie

Ważna do: 30.06.2020 00:00

Opis stanowiska

- Konstrukcyjne opracowywanie dokumentacji zgodnie z potrzebami klienta.
- Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej: modele 3D (program SolidEdge) oraz rysunki 2D (SolidEdge, AutoCAD).
- Wdrażanie nowych produktów.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne.
- Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Konstruktora.
- Umiejętność pracy w programach inżynierskich: AutoCAD i SolidEdge.
- Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Mile widziane doświadczenie w branży wentylacyjnej oraz tworzeniu konstrukcji blaszanych.

Oferujemy

- Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego.
- Możliwość awansu.
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.
- Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole profesjonalistów.

Warunkiem udziału w rekrutacji jest spełnienie wymagań wobec stanowiska.

Osoby spełniające wymagania kwalifikacyjne prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o Ochronie Danych Osobowych na adres: praca@climagold.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

533198788