273
278
276
226

Pomocnik Ślusarza - Montera

FRAPOL Sp. z o.o.

Kraków, Małopolskie

Ważna do: 05.05.2024 00:00

Opis stanowiska

- Prace na linii produkcyjnej urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych,

- Przygotowywanie elementów do montażu,

- Prace przy montażu elementów wyposażenia instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej zgodnie z otrzymaną dokumentacją i stosowaną technologią.

Wymagania

- Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (szlifierka, wiertarka itp.),

- Umiejętność współpracy w zespole,

- Terminowość w realizacji zadań,

- Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy.

Oferujemy

- Umowę o pracę,

- Pracę stacjonarną w siedzibie spółki,

- Wynagrodzenie adekwatne do zakresu kompetencji,

- Szkolenie i wdrożenie do pracy.

885308004