265
226
269

Pomocnik Serwisanta klimatyzacji i wentylacji

GD Profesja SC

Ważna do: 31.05.2018 00:00

Opis stanowiska

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi konserwacji instalacji klimatyzacji i wentylacji na obiektach wielkopowierzchniowych na terenie całej Polski.

Zakres Obowiązków
praca fizyczna przy mechanicznym czyszczeniu i odgrzybianiu instalacji klimatyzacji i wentylacji,

Wymagania

zmysł techniczny,
stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3m,
dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
prawo jazdy kategorii B,

Oferujemy

umowa o pracę,
wynagrodzenie stałe + nadgodziny, dodatki za dyżur serwisowy, diety,

12 357 37 76