273
274
226
276

Pomocnik Serwisanta Klimatyzacji

HVAC service

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 31.03.2022 00:00

Aplikuj

Opis stanowiska

Praca w zakresie serwisu klimatyzacji i wentylacji na obiekcie w Warszawie.

Praca w zespole 3 osobowym jako pomocnik serwisanta.

Praca stała od poniedziałku do piątku 7.00-15.00

Wymagania


- minimum roczne doświadczenie na PODOBNYM stanowisku

- mile widziane uprawnienia f-gazowe

Oferujemy

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- praca w stałych godzinach 7.00-15.00 na jednym obiekcie w Warszawie

- szkolenia i możliwość rozwoju

Aplikuj

601939188

Napisz do nas

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.