265
269
226

Pomocnik montera/serwisanta klimatyzacji

ART-KLIMA Bieńkowski Sroczyński Sp. J.

Łomianki, Mazowieckie

Ważna do: 02.02.2021 13:57

Aplikuj

Opis stanowiska

Pomocnik montera/serwisanta klimatyzacji

Wymagania

1. Prawo jazdy kat. B
2. Mile widziane doświadczenie w układach klimatyzacji
3. Mile widziane doświadczenie w układach hydraulicznych c.o., c.w.u. klimakonwektory,
kotłownie
4. Zaangażowanie w naukę i rozwój
5. Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Możliwość rozwoju
- Stabilną pracę
- Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności

Aplikuj

784680338

Napisz do nas

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.