265
226
269

MONTER WENTYLACJI - NORWEGIA

Yabimo

Tarnów, Małopolskie

Ważna do: 31.01.2019 00:00

Opis stanowiska

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY.

Na potrzeby realizacji projektu poszukujemy osób na stanowisko:
MONTER WENTYLACJI

WYMAGANE DOKUMENTY
YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz kopii certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: praca@yabimo.com
W temacie e-mail prosimy podać nazwę stanowiska

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych oraz przekazanych podczas rejestracji w serwisie work.yabimo.com, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 922).

Zapraszamy do zarejestrowania się na stronie www.work.yabimo.com. Utworzenie konta oraz wypełnienie formularza przyspieszy i zwiększy szansę Twojego zatrudnienia.

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku montera wentylacji,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• dyspozycyjność

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• transport, zakwaterowanie, wyżywienie
• możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy ,
• opiekę koordynatora podczas trwania projektu,
• praca w systemie rotacyjnym

146360059