274
269
226

monter wentylacji lub brygada monterów

TKS Sp. z o.o.

Katowice, Śląskie

Ważna do: 10.09.2018 14:23

Opis stanowiska

Zatrudnimy montera wentylacji lub brygadę monterów w zakresie prac:
 wykonywanie instalacji wewnętrznych, montaż instalacji wentylacyjnej,
 prowadzenie robót zgodnie z otrzymaną dokumentacją, przepisami prawa budowlanego i przepisami BHP,

Wymagania

 wykształcenie zawodowe lub średnie,
 mile widziane pawo jazdy kat.B,
 minimum 3 letnie, udokumentowane doświadczenie w branży HVAC,
 rzetelność i odpowiedzialność za wykonane prace.

Oferujemy

 pracę w zgranym zespole,
 dobre warunki pracy i płacy,
 umowę o pracę lub podwykonawstwo.

+48.32.2021733