274
276
226

Monter wentylacji / klimatyzacji

CST Cestrum Serwisu Technicznego

Ważna do: 01.01.2022 00:00

Opis stanowiska

• montaż instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, wod - kan, WL, CT – lokale handlowe, obiekty przemysłowe,
• wykonywanie regularnych przeglądów dotychczas zainstalowanych urządzeń, będących
w obsłudze serwisowej firmy,
• wyjazdy serwisowe do usuwania usterek i wykonywania drobnych napraw oraz regulacji,

Wymagania

• preferowane wykształcenie techniczne, umiejętność czytania rysunków technicznych,
• min 1 rok doświadczenia w zakresie montażu instalacji went – klim,
• min podstawowa znajomość zagadnień z zakresu instalacji hydraulicznych,
• Prawo jazdy kat. B,
• Gotowość do krótkich podróży służbowych na terenie kraju,
• Zaangażowanie, dokładność, systematyczność, komunikatywność.

Oferujemy

• Uczciwe warunki współpracy, (wynagrodzenie podstawowe oraz godziwa premia uznaniowa)
• Elastyczne formy współpracy, (możliwy niepełny wymiar czasu pracy),
• Przyjazną atmosferę,
• Niezbędne narzędzia.

602391395