226
269

Monter wentylacji/klimatyzacji

TKG Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, Dolnośląskie

Ważna do: 01.03.2022 00:00

Opis stanowiska

• Montaż instalacji wentylacji/klimatyzacji
• Serwis urządzeń wentylacyjnych/klimatyzacyjnych

Wymagania

• Potrafisz pracować w zespole
• Jesteś chętny podejmować wyzwania
• Szybko się uczysz
• Posiadasz prawo jazdy kat. B (czynne) - mile widziane
• Posiadasz doświadczenie w branży budowlano-instalacyjnej - mile widziane

Oferujemy

• Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
• Stabilną pracę w firmie z prawie 30 letnim stażem w branży
• Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
• Pracę przy ciekawych projektach w zgranym zespole
• Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą

669 697 706