226
269

Monter wentylacji/instalacji grzewczych

4dom sp zoo

Łomianki, Mazowieckie

Ważna do: 07.08.2020 00:00

Opis stanowiska

Firma 4Dom Sp. z o.o. o ustabilizowanej pozycji na rynku specjalizująca się w budownictwie energooszczędnym i rezydencji z basenami zatrudni monterów z doświadczeniem w zakresie
- montażu wentylacji / klimatyzacji
lub
- instalacji grzewczych

Wymagania

• zaangażowanie i odpowiedzialność
• doświadczenie min 1 roczne
• predyspozycje do prac technicznych

Oferujemy

• stabilna pracę na lata
• indywidualny system wynagrodzenia uzależniony od umiejętności
• pracę w stabilnej firmie bez przerw sezonowych
• rozwój zawodowy/szkolenia

Osoby zainteresowane proszę o kontakt
T. +48 885 011 010

885011010