265
269
226

Monter Wentylacji i Klimatyzacji

Illustro s.c.

Kędzierzyn-Koźle, Opolskie

Ważna do: 19.03.2020 00:00

Opis stanowiska

- Montaż klimatyzacji i wentylacji – budynki użyteczności publicznej, hale przemysłowe
- Serwis montowanych urządzeń
- Obsługa urządzeń pomiarowych i innych wykorzystanych do prac montażowych

Wymagania

- Uprawnienia F-Gaz
- Mile widziana znajomość podstaw elektryki oraz automatyki
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Umowa o pracę
- Możliwość uzyskania premii rocznej uzależnionej od wyniku firm
- Ubezpieczenie grupowe oraz prywatna opieka medyczna
- Normowane godziny pracy: 07:00-15:00
- Stabilność zatrudnienia - firma o dobrej renomie, działająca na rynku od wielu lat

574474789