265
269
226

Monter Wentylacji - Anglia

SilverBack

Lublin, Lubelskie

Ważna do: 08.09.2018 00:00

Opis stanowiska

Firma SilverBack zajmuje się pozyskiwaniem wykwalifikowanych pracownikow budowlanych do pracy w Skandynawii oraz w innych częściach Europy i świata.

W ciagu kilku lat naszej działalności mieliśmy okazję współpracować z jednymi z najwiekszych firm budowlanych w regonie, realizując projekty komercyjne oraz przemysłowe.

Obecnie dla naszego klienta w Anglii poszukujemy Monterów Wentylacji.

- montaż wentylacji,
- obsługa narzędzi tnących i pomiarowych;
- wykonywanie robót towarzyszących oraz praca z rysunkiem technicznym;
- organizacja stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i ochrony p.poż.;
- bieżąca kontrola jakości wykonanego montażu;
- przygotowanie oraz kontrola faktycznego stanu narzędzi oraz sprzętu do wykonania termicznych izolacji wentylacyjnych,
- uczestniczenie w spotkaniach i szkoleniach z zakresu zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy;

Wymagania

- doświadczenie w pracy na stanowisku montera wentylacji,
- umiejętność czytania schematów technicznych;
- znajomość technik montażowych,
- umiejętność doboru odpowiedniej technologii do rozwiązań praktycznych;

Oferujemy

-zatrudnianie w oparciu o umowę o prace, przez dobrze znaną irlandzką firmę;
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
-pomoc w organizacji transportu na terenie Anglii,
-atrakcyjne brytyjskie wynagrodzenie;
-okazja pracy na jednym z dużych i prestiżowych projektów w Europie.

575811922