274
269
226

Monter wentylacji

PLS.GmbH

Ważna do: 31.12.2020 00:00

Opis stanowiska

Praca na stanowisku montera wentylacji w Niemczech.
Do obowiązków należy montaż systemów wentylacyjnych, serwis, oraz wykonywanie napraw i usuwanie usterek.

Wymagania

Wymagamy umiejętności czytania planów i doświadczenia w zawodzie. Znajomość j. niemieckiego i prawo jazdy będą rozpatrywane w kategorii dodatkowych zalet.
Ponadto pracownik nie powinien mieć problemów z pracą w grupie, dokładnością, punktualnością.

Oferujemy

- Zatrudnienie na niemieckich warunkach.
- Stałe miesięczne wynagrodzenie, lub wedle życzenia pensje tygodniowe.
- Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta.
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania i dodatki na jego utrzymanie.
- Pomoc polskich konsultantów w każdej sytuacji.
- Zatrudnienie w okolicy KAŻDEGO dużego miasta (Berlin, Kolonia, Monachium, Hamburg, Stuttgart, Frankfurt, Norymberga, etc.)!
- Gwarantujemy wsparcie w procesie zatrudnienia. Umowy przedstawiamy w języku ojczystym.

609801314