273
274
276
226

Monter wentylacji

EU.VENTILATION SP.ZO.O. SP.K.

Ważna do: 31.12.2020 00:00

Aplikuj

Opis stanowiska

W zwiazku z ugruntowanym rozwojem poszukiwani Monterzy instalacji wentylacji, klimatyzacji jak rowniez pomocnicy do pracy na terenie Niemiec od 07.2020, praca stala.

Jezyk niemiecki-tak, ale nie jest to warunek decydujacy.

Wymagania

Dużym atutem jest znajomosc rysunkow montazowych.


Kontakt email:eu.ventilation@gmail.com
Tel:
+48692094650
+4915129470382

Oferujemy

Transport, zakwaterowanie, odzież itp po stronie Pracodawcy.
Wynagrodzenie do uzgodnienia/Rozliczenie godzinowe.

Aplikuj

+4915129470382

Napisz do nas

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.