226
269

monter serwisant klimatyzacji

ART-KLIMA Bieńkowski Sroczyński Sp. J.

Łomianki, Mazowieckie

Ważna do: 31.03.2021 00:00

Opis stanowiska

- Montaż klimatyzacji
- Montaż pomp ciepła
- Serwis klimatyzacji
- Serwis pomp ciepła

Wymagania

- Prawo jazdy kat. B
- Certyfikat F-GAZ
- Doświadczenie min. 3 lata, montaż/serwis układów klimatyzacji: split, multisplit, VRF, VRV,
- Mile widziane doświadczenie w układach hydraulicznych c.o. c.w.u. pompy ciepła
- Uprawnienia SEP do 1kV.
- Samodzielność w działaniu, umiejętność organizowania pracy dla siebie i pomocników

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Możliwość rozwoju
- Stabilną pracę
- Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i umiejętności

604197998