265
269

Monter - Serwisant - instalacje sanitarne, wentylacji, odpylania, klimatyzacji

BART Sp. z o.o. Odpylanie i Wentylacja

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Ważna do: 02.11.2020 11:26

Opis stanowiska

Firma BART Sp. z o.o., odnosi sukcesy na rynku przemysłowym w branży wentylacji, odpylania i klimatyzacji. Oferuje kompleksową obsługę inwestycji przemysłowych dla liderów rynkowych wielu sektorów. Specjalizuje się w szczególności w dziedzinie oczyszczania powietrza w procesach produkcyjnych, ochrony stanowisk pracy, bezpieczeństwa przeciwwybuchowego. Zakres usług obejmuje: projektowanie, doradztwo, dobór technologii i urządzeń, wykonanie elementów, montaż instalacji i ich serwis.

W związku z pozyskaniem nowych projektów poszukuje kandydatów, pragnących dołączyć do zespołu cenionych na rynku specjalistów BART Sp. z o.o. na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- prace przy montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych,
- przeprowadzanie uruchomień urządzeń,
- wykonywanie prac serwisowych i naprawczych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

- minimum rocznego doświadczenia zawodowego w montażu instalacji sanitarnych/HVAC,
- umiejętność czytania rysunku technicznego - miel widziana,
- mile widziana umiejętność profilowania kształtek i kanałów na placu budowy,
- mile widziana wiedza teoretyczna z zakresu wentylacji przemysłowej,
- umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji,
- dokładności, sumienności i operatywności w działaniu,
- dobrej organizacji pracy,
- gotowości do częstych wyjazdów,
- prawo jazdy kat. B (mile widziane),
- braku przeciwwskazań do pracy na wysokościach.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
- pracę na pełny etat z umową o pracę na czas nieokreślony,
- dobre warunki pracy i wynagrodzenia - wysokie stawki godzinowe, dodatki za przepracowane nadgodziny i święta,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
- zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez Pracodawcę,
- narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych projektów,
- pracę w młodym, profesjonalnym zespole.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!
BART Sp. z o.o. Biuro Techniczno-Handlowe w Gdańsku

www.BART-VENT.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z obowiązującymi klauzulami na: rekrutacja@bart-vent.pl.

32 256 22 33