226
269

Monter klimatyzacji i wentylacji

Comfortclima Grzegorz Grzenda

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 20.09.2019 00:00

Opis stanowiska

Firma COMFORTCLIMA GRZEGORZ GRZENDA rozpoczęła działalność w 2001 roku, specjalizuje się w kompleksowej realizacji robót w zakresie instalacji sanitarnych: klimatyzacji, klimatyzacji precyzyjnej, klimatyzacji obiektów biurowych i przemysłowych, wentylacji, wentylacji obiektów biurowych i przemysłowych, sprzedaży hurtowej i detalicznej urządzeń klimatyzacyjnych.

Wymagania

doświadczenie w zawodzie min. 1 rok,
odpowiedzialność i zaangażowanie,
dokładność,
prawo jazdy kat. B,
świadectwo o niekaralności

Oferujemy

stabilne oraz długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
ciekawą pracę w młodym, zgranym zespole, w miłe atmosferze,
dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne,
rozwój zawodowy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem 605 662 022 lub email: agnieszka@comfortclima.info, przyjedź i przekonaj się, że chcesz stać się częścią naszego zespołu

605 662 022