Opis stanowiska:
Zakres czynności:

• Montaż instalacji wentylacyjnych

Wymagania:
• Doświadczenie w montażu zgodnie ze sztuką wentylacyjną;

• Umiejętność czytania rysunku technicznego, mile widziana wiedza teoretyczna z zakresu wentylacji przemysłowej;

• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;

• Samodzielność, kreatywność i operatywność w działaniu;

• Dokładność, sumienność, odpowiedzialność;

• Bardzo dobra organizacja pracy;

• Gotowość do częstych wyjazdów;

• Umiejętność profilowania kształtek i kanałów na placu budowy - mile widziana;

• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;

• Pracę w młodym dynamicznym zespole;

• Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w stale rozwijającej się organizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres REKRUTACJA@BART-VENT.PL

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej

ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o

ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)