226
269

Monter instalacji wentylacyjnej

ROOFTHERM

Ważna do: 15.11.2020 00:00

Opis stanowiska

- Wykonywanie prac montażowych i instalatorskich z zakresu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych głownie w budynkach handlowych i przemysłowych.
- Wykonywanie prac serwisowych związanych z instalacjami wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi.

Wymagania

- Doświadczenie przy montażu wentylacji i klimatyzacji.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Umiejętność czytanie dokumentacji technicznej.
- Brak przeciwskazań do pracy na wysokości.
- Prawo jazdy kategorii B.
Mile widziane:
- uprawnienia F/Gaz lub SEP.
- uprawnienia do obsługi podestów ruchomych.

Oferujemy

Atrakcyjne warunki płacowe, adektwatne do umiejętności i doświadczenia.
Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji.
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje.

602673878