290
293
226

Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji

Ventico Sp. z o.o.

Rzeszów, Podkarpackie

Ważna do: 10.08.2024 00:00

Opis stanowiska

Montaż instalacji wentylacji mechanicznej, rekuperacji oraz klimatyzacji w blokach, domach jednorodzinnych i biurach na terenie Rzeszowa i okolic

Wymagania

- Wiedza i doświadczenie związane z montażem oraz serwisowaniem systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
- Umiejętność czytania projektów oraz schematów technicznych.
- Znajomość podstawowych zasad związanych z instalacją elektryczną oraz hydrauliczną.
- Umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji z klientami.
- Sumienność oraz dbałość o wykonanie pracy zgodnie z normami oraz wymaganiami klienta.
- Odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.
- Prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, Praca od zaraz.

601342342