226
269

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH, WENTYLACJI, KLIMATYZACJI

PIPiS Atest – AM spółka jawna

Ważna do: 31.03.2020 00:00

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Skawina, województwo Małopolskie, województwo Śląskie

Zadania:

• Montaż instalacji sanitarnych, wentylacyjnych oraz instalacji chłodniczych

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
• Wynagrodzenie: podstawowe + premia

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: atest4@interia.eu
W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 501 470 671 lub 698 680 853 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

+48 501 470 671