274
269
226

Monter instalacji sanitarnych - wentylacji

Bora Technika Wentylacyjna

Trójmiasto, Pomorskie

Ważna do: 30.10.2018 00:00

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy szukamy pracowników na stanowisko Montera Instalacji Sanitarnych (wentylacji) oraz pomocników montera.

Wymagania

• doświadczenie w instalacji urządzeń i systemów wentylacyjnych oraz hydraulicznych,
• umiejętność w pracy w zespole,
• niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
• znajomość zagadnień związanych z wentylacją oraz klimatyzacją w zakresie instalacji kanałów wentylacyjnych,
• umiejętność czytania projektów.

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie, stawka od 18 zł/h netto,
• praca wyłącznie na terenie Trójmiasta,
• umowę o pracę,
• pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
• praca w młodym zespole,
• możliwość rozwoju umiejętności zawodowych i nabycia bogatych doświadczeń zawodowych,
• dużą samodzielność w działaniu.

692979621