265
269

MONTER instalacji sanitarnych/HVAC i odpylania - BART Sp. z o.o Olsztyn

BART Sp. z o.o. Odpylanie i Wentylacja

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

Ważna do: 30.11.2020 00:00

Opis stanowiska

Firma BART Sp. z o.o., odnosi sukcesy na rynku przemysłowym w branży wentylacji, odpylania i klimatyzacji. Oferuje kompleksową obsługę inwestycji przemysłowych dla liderów rynkowych wielu sektorów. Specjalizuje się w szczególności w dziedzinie oczyszczania powietrza w procesach produkcyjnych, ochrony stanowisk pracy, bezpieczeństwa przeciwwybuchowego. Zakres usług obejmuje: projektowanie, doradztwo, dobór technologii i urządzeń, wykonanie elementów, montaż instalacji i ich serwis. W związku z pozyskaniem nowych projektów poszukuje kandydatów, pragnących dołączyć do zespołu cenionych na rynku specjalistów BART Sp. z o.o. na stanowisku:
MONTER / SERWISANT - instalacje sanitarne/ HVAC: wentylacji, odpylania, klimatyzacji

Miejsce pracy: zakłady przemysłowe na podległym terenie w woj. pomorskim lub warmińsko-mazurskim

Zakres obowiązków:
• prace przy montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych na terenie Polski,
• przeprowadzanie uruchomień urządzeń wraz z pomiarami,
• wykonywanie prac serwisowych i naprawczych,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• minimum rocznego doświadczenia zawodowego w montażu instalacji sanitarnych/HVAC,
• umiejętności czytania rysunku technicznego,
• mile widziana umiejętność profilowania kształtek i kanałów na placu budowy,
• mile widziana wiedza teoretyczna z zakresu wentylacji przemysłowej,
• umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji,
• dokładności, sumienności i operatywności w działaniu,
• dobrej organizacji pracy,
• gotowości do częstych wyjazdów;
• prawo jazdy kat. B (mile widziane),
• braku przeciwskazań do pracy na wysokościach.

Oferujemy

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
• pracę na pełny etat z umową o pracę na czas nieokreślony,
• dobre warunki pracy i wynagrodzenia - wysokie stawki godzinowe, dodatki za przepracowane nadgodziny i święta,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,
• zakwaterowanie w dobrych warunkach zorganizowane przez Pracodawcę,
• narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych projektów,
• pracę w młodym, profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV wraz z obowiązującymi klauzulami na adres: rekrutacja (at) bart-vent.pl.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!
BART Sp. z o.o. ul. Będzińska 41/I, 41-205 Sosnowiec
tel. +48 32 256 22 33 , +48 668 142 524
www.BART-VENT.pl

32 256 22 33