226
276

Monter instalacji rurowych

Aifo Technic Sp.z.o.o.

Rawa Mazowiecka, Łódzkie

Ważna do: 30.06.2019 00:00

Opis stanowiska

Zadania bieżące:
 Montaż instalacji rurowych i urządzeń (klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie, instalacje sanitarne)

Wymagania

Poszukujemy osoby, która posiada:
 min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
 umiejętności obsługi elektronarzędzi
 uprawnienia na podnośniki nożycowe (mile widziane)
 gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

Oferujemy:
 ATRAKCYJNA PODSTAWA + premia + delegacje
 pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
 pracę z ambitnym zespołem, który nie boi się wyzwań
 atrakcyjne wynagrodzenie + premia od zaangażowania
 karta multisport
 dodatkowe ubezpieczenie na życie

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, aplikuj poprzez formularz:

lub skontaktuj się z nami:
biuro@aifo.pl, tel. 660722642

660722642