265
269
226

Monter instalacji klimatyzacji, wentylacji, fotowoltaiki

WENTERM

Niepołomice, Małopolskie

Ważna do: 01.04.2021 00:00

Opis stanowiska

- Montaż instalacji oraz urządzeń.
- Naprawy i diagnozy awarii.
- Wykonywanie przeglądów serwisowych.
- Sporządzanie protokołów.

Wymagania

- Doświadczenie w zakresie montażu, konserwacji, diagnostyki, napraw urządzeń klimatyzacji, wentylacji oraz fotowoltaiki.
- Zdolności manualne do obsługi elektronarzędzi.
- Zdolność do pracy powyżej 3 metra.
- Mile wiedziane uprawnienia F-GAZ, oraz SEP.
- Dobra organizacja własnej pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od posiadanych umiejętności).
- Umowę o pracę.
- Pracę w stałych godzinach.
- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
- Profesjonalne narzędzia.
- Pracę w zgranym zespole.

661107769