265
226
269

Monter / Elektromonter Instalacji Chłodniczych

DTH Selection

Warszawa, Mazowieckie

Ważna do: 29.09.2018 00:00

Opis stanowiska

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach
technical sales & engineering.

Naszym klientem jest spółka z kapitałem zagranicznym będąca dostawcą kompletnych systemów chłodnictwa komercyjnego. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, woj. kujawsko - pomorskie

Opis stanowiska:

· montaż instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych
· modernizacje instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych
· dbanie o wysoką jakość i terminowość realizacji projektów
· uruchomienia instalacji chłodniczych
· realizacja projektów na terenie Polski

Wymagania

. dyspozycyjność - praca na terenie całego kraju
· doświadczenie na podobnym stanowisku
· świadectwo kwalifikacji typu E
· uprawnienia do lutowania (lut twardy) lub spawalnicze
· prawo jazdy kat. B
· znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

· atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie w
oparciu o umowę o pracę
· możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie
kwalifikacji
· niezbędne narzędzia pracy
· pakiet benefitów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres m.wappa@dth-selection.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

530270500